O nás

Binneland je značka kancelářského nábytku českého výrobce

Design, kvalita a funkčnost představuje u tohoto moderního kancelářského nábytku, naší hlavní prioritu. Nabízíme nábytek maximálně bytelný a odolný, aby snesl denní používání a zátěž bez větších známek opotřebení.

Tloušťka pracovní desky kancelářských stolů s melaminovým povrchem je 36mm, bytelné bočnice tloušťky 18mm. Řada Binneland HOOF nabízí varianty stolů s kovovými bočnicemi v atraktivní povrchové úpravě šedá silver. Kontejnery lze objednat v provedení s uzamykatelnými zásuvkami. Kancelářský nábytek Binneland lze sestavit v mnoha variantách a sestavách. Jednotlivé komponenty lze mezi sebou kombinovat s jistotou, že budou navzájem na sebe ‘pasovat’ a samozřejmostí je možnost výškového vyrovnání nerovnosti podlahy v kancelářích i ostatních prostorách.

  • Nábytek dodáváme smontovaný
  • Bytelná konstrukce
  • Variabilita sestav nábytku

Individuální řešení

Kancelářský nábytek na míru

Kancelářský nábytek přesně podle Vašich představ a potřeb

Mimo standardní komponenty vybavení kanceláře lze vyrobit kancelářský nábytek na míru a přání zákazníka. Po bezplatném zaměření kancelářských prostor, nebo interiéru, vyrobíme kancelářský nábytek přesně podle zákazníkových představ.

  • Zasedací místnosti
  • Recepční pulty
  • Relaxační zóny
  • Konferenční sály

Napsali o nás

Při výběru kancelářského nábytku jsme dali přednost českému výrobci. Binneland nás i přesvědčil osobním přístupem a možností individuálního přizpůsobení rozměrů kancelářských stolů.

Účetní firma, Praha

Náš konferenční sál od Binnelandu obdivují naši obchodní partneři a kuchyňku KOOK, která je jeho součástí, si velmi pochvalují naše asistentky, pro které je příprava občerstvení během obchodních jednání rychlá a snadná.

Stavební a developerská společnost, Plzeň