Funkční program kancelářského nábytku Binneland BAAS, ideální i pro vybavení Vaší kanceláře. Psací stoly se stabilními bočnicemi a horizontálním a vertikálním vedením kabelů. Tloušťka pracovní desky s melaminovým povrchem je 36mm a snese tak velké zatížení. Regály na spisy a skříňě s 3 nebo 5 policemi i v kombinaci police a skříňky. Funkční a kvalitní kancelářský nábytek, který i při výhodné ceně vyniká skutečnou kvalitou.

Kancelářský nábytek Binneland HOOF

Kancelářský nábytek HOOF

Kancelářský nábytek Binneland řady HOOF je stabilní a pevný, psací stoly mají 36 mm silné stolové desky s 2 mm silnou hranou, možné i v provedení kancelářských stolů s hliníkovými hranami.

Výška psacího stolu je 75 cm. Všechny stoly i skříně kancelářského nábytku Binneland Hoof mají možnost výškového vyrovnání pro nerovnost podlahy v kancelářích a ostatních prostorách

Materiál všech povrchů kancelářského nábytku je z melaminové pryskyřice, který se velice snadno udržuje.

Barevné varianty řady HOOF jsou doplněny o atraktivní hliníkové hrany, dodávající i kancelářskému nábytku atraktivní vzhled.

Kancelářský nábytek Binneland BAAS

Kancelářský nábytek HOOF

Kancelářský nábytek Binneland řady BAAS je cenově výhodné vybavení Vašich kancelářských prostorů. Optimální využití na domácí pracovnu, nebo kancelář. Variabilní pro každou potřebu.

Regály na spisy a skříňě s 3 nebo 5 policemi i v kombinaci police a skříňky. Funkční a kvalitní kancelářský nábytek, který i při výhodné ceně vyniká skutečnou kvalitou.

Nábytek s atraktivními vzory dřev dle Vašeho výběru, také v kombinaci s pastelovými barvami.